Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 Facebook: @somnobl

 Instagram: @somnobl


 Twitter: @somnobl


Ako nakupovať
Ako nakupovať

VÝBER VEĽKOSTI OBLEČENIA

Pri nákupe oblečenia je dôležité vybrať správnu veľkosť. Ako na to? Jednoducho. Pri každom type oblečenia sa nachádza tabuľka veľkostí. Nájdete ju ako obrázok a takisto ako prílohu v sekcii "Na stiahnutie" na stránke vami vybraného oblečenia. Nájdite a pomerajte podobné oblečenie ktoré už nosíte a perfektne vám sedí. Porovnajte namerané údaje s tabuľkou veľkostí a vyberte správnu veľkosť. Napríklad v prípade trička s krátkym rukávom vám stačí šírka a dĺžka vášho obľúbeného trička.

Tip pre vás:
Rovnakým spôsobom môžete kúpiť oblečenie ako darček pre niekoho iného, stačí v nestráženej chvíli pomerať jeho obľúbený typ oblečenia.wink

AKO NAKÚPIŤ

1. Nájdite produkt ktorý sa vám páči na hlavnej stránke, alebo použite menu na ľavej strane. Ak radi hľadáte podľa zadaného textu, máme pre vás hore v strede stránky okienko "Hľadaj".
2. Na stránke produktu vyberte správnu veľkosť a počet a stlačte tlačidlo "kúpiť".
3. Ak chcete nakupovať ďalej, na nasledujúcej stránke stlačte "Pokračovať v nákupe". Ak chcete dokončiť nákup, vyberte "Spôsob dopravy" a "Spôsob platby" a stlačte tlačidlo "OBJEDNAŤ".
4. Vyplňte pozorne osobné/fakturačné údaje a dodaciu adresu. Po skontrolovaní správnosti údajov stlačte "odoslať objednávku".
5. Skontrolujte svoj email ktorý ste uviedli pri objednávaní. Mali by ste dostať potvrdenie objednávky.

DOPRAVA

Produkty posielame Slovenskou poštou.

PLATBA

Ak si vyberiete dobierku, tak zaplatíte pri preberaní zásielky. Ak si vyberiete platbu prevodom, zobrazí sa vám po objednaní QR kód (PAY by square), ktorý by mali podporovať všetky banky na Slovensku a ich mobilné bankové aplikácie. Ak chcete zaplatiť inak, údaje pre platbu nájdete v našich všeobecných obchodných podmienkach a dostanete ich aj e-mailom. V prvom e-maile potvrdíme vašu objednávku a v druhom bude link na faktúru a v nej údaje na zaplatenie.